16 kolejka: Calisia Kalisz - Bytovia Bytów

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 492

Pomógł: 12 razy
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon 9:08, 17 Paź 2011    Temat postu: 16 kolejka: Calisia Kalisz - Bytovia Bytów

Już w najbliższą sobotę 22.10.2011 o godz. 14.30 na stadionie miejskim w Kaliszu przy ul. Wał Matejki 2 rozegrane zostanie spotkanie 16 kolejki II ligi zachodniej, pomiędzy Calisią Kalisz, a Bytovią Bytów.

Nasz sobotni rywal zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli (Calisia jest 12) i zgromadził do tej pory 29 pkt odnosząc 9 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Bytovia legitymuje się bardzo dobrym bilansem ostatnich trzech spotkań, w których zdobywała komplety 9 punktów (z Ruchem Zdzieszowice u siebie 2-0, z Elaną Toruń na wyjeździe 1-2 i w ostatniej kolejce z Energetykiem ROW Rybnik 3-1 u siebie).

KP Calisia Kalisz w trzech ostatnich spotkaniach zdobyła natomiast tylko 2 pkt. przegrywając w Częstochowie z tamtejszym Rakowem 2-1, remisując u siebie z GKS Tychy 1-1 i ostatnio wywożąc 1 pkt po remisie z Górnikiem Wałbrzych 1-1. W całych rozgrywkach zespół z Kalisza do tej pory uzbierał o 10 pkt. mniej niż Bytovia i ma ich na swoim koncie 19 (5 zwycięstw, 4 remisy, 6 porażek).

2:2

Patrząc na przebieg meczu chyba dość sprawiedliwy jest ten wynik. Dobry i 1pkt z zespołem wyżej "notowanym".

majk
Wyjadacz

Posty: 492

PostWysłany: Sob 20:18, 22 Paź 2011    Temat postu:

Punkty są ważne, ale trzeba przyznać, że niedosyt i lekki niesmak pozostał.
Niedosyt dlatego, że po pierwszej połowie (chyba jedne z lepszych 45 minut Calisii w rozgrywkach) w drugiej połowie była obrona wyniku w taki trochę nieporadny sposób.
Niesmak, ponieważ zachowanie sędziego głównego po pierwszej bramce Bytovii było skandaliczne. Mało,że Ludwikowski był faulowany we własnej piątce to sędzia boczny pokazał ten faul natomiast główny pokazał...ale na środek boiska i gra się posypała.
W końcu na meczu zaistniał doping choć nie było to opytmalne, ale postepy w tej kwestii są znaczne.
Reasumując remis przed meczem niejeden wziąłby w ciemno. Punkt został jednak w Kaliszu, a mecz pokazał, że nawet z zespołami z czołówki można powalczyć i pokusić się o niespodzianki.
Na to liczę przed kolejnym meczem w Legnicy.
Dzięki za Walkę, Calisia dzięki za Walkę!
PS
Zachowanie policji na meczu była poniżej wszelkiej krytyki. Pierwszy raz spotkałem się z tym, żeby ściągać kibica przed rozpoczęciem drugiej połowy (kibic trzeźwy, nie agresywny, po prostu normalny) na kilka minut z trybuny i go legitymować za to, że dopingował czy uderzał w bęben na trybunach! PARANOJA!!!

Ostatnio zmieniony przez majk dnia Sob 20:24, 22 Paź 2011, w całości zmieniany 1 raz

Szukają dziury w całym.
Dla mnie ważne było, że doping był już lepszy i idzie chyba w dobym kierunku.

Tomek

Posty: 242

PostWysłany: Sob 20:49, 22 Paź 2011    Temat postu:

Pewnie pomyśleli że pałeczki od bębna to zabójcza broń którą mógłbyś wykorzystac do rzucenia w kogoś. Hahaha Very Happy

PostWysłany: Nie 14:00, 23 Paź 2011    Temat postu:

Nie dajcie soba poniewierac tym kur...,bo was stałamsza zanim bedzieicie wsatnie cos na tej Calisii zrobic,tak działa Polska policja,najwieksi pajace w Kaliszu

Tomek

Posty: 242

PostWysłany: Nie 17:54, 23 Paź 2011    Temat postu:

Jakie ładne zdjęcie Very Happy oczywiście mnie widac. zdjęcie profilowe Very Happy

majk
Wyjadacz

Posty: 492

PostWysłany: Nie 19:16, 23 Paź 2011    Temat postu:

ABSOLUT napisał:

Wiesz, najgorsze jest to, że taki cwaniak z milicji i jego zachowanie to jest poniżej wszelkiej krytyki.
Próbujemy coś zrobić na Calisii i nadal będziemy próbowali (przynajmniej mnie ta sytuacja jakoś nie deprymuje tylko pokazuje idiotyzm naszych służb milicyjnych). Rozumiem, gdybym robił coś złego, rzucał mięsem na lewo i prawo czy wrzucił na boisko jakąś butelkę, ale to był kulturalny doping i przyśpiewki!!!
Ważne, że działacze z klubu też zareagowali i milicjant dał mi spokój, ale po meczu Panowie w mundurach szli za nami krok w krok, aż do samochodu nie wsiądę. Zlewam to jednak i mam nadzieję, że będziemy szli z dopingiem w dobrym kierunku. Może jeszcze na Bytovii nie było idealnie, ale postępy robimy.
Teraz przed nami dwa ciężkie wyjazdy i co mnie cieszy na Jarotę już mamy około 30 chętnych na wyjazd więc powinno być fajnie (na Legnicę chętnych jest mało, ale będę informował na bieżąco)!
PS
Pozdrawiam wszystkich, którzy pomagali na tym meczu swoim dopingiem i zaangażowaniem!