CalisiaFan

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 110

Skąd: Kalisz

PostWysłany: Nie 10:56, 28 Sie 2011    Temat postu: MKS Kluczbork - Calisia Kalisz

I mamy kolejne zwycięstwo Calisii w tym sezonie mimo gry w osłabieniu udało nam się strzelić bramke i utrzymać tą przewagę do końca. Może ktoś kto był w Kluczborku napisze coś więcej o meczu

Ja byłem i mogę coś napisac.
Było dosyc dużo fauli na nie naszą korzyśc. Kluczbork miał sporo dobrych akcji w czym 3 razy strzelił w słupek naszej bramki. My też mieliśmy kilka ale szanse były raczej wyrównane. Z uwagi na to że było gorąco sędzia zrobił 3 przerwy. No i w drugiej połowie spotkania każdy z MKS Kluczbork się potykał o własne nogi... Sędzia oczywiście nie dowidział że przewracali się o piłkę i dał kilka żółtych kartek dla nas i oczywiście 2 dostał Samuelson Odunka. Ta druga żółta kartka to w ogóle bez sensu była, bo on leżał i niby przewrócił przeciwnika rękoma i dostał żółtą. Ja w ogóle nie wiedziałem o co chodzi. No i 30 minut graliśmy w osłabieniu bez napastnika więc musieliśmy wytrzymac to raczej na obronie bo bez napastnika potem było ciężko zrobic jakąś dobrą akcję ofensywną. No ale nasi chłopaki oczywiście dali rade i wygrali. Potem dziękowaliśmy im. Ale z uwagi na to że siedzieliśmy nie w klatce a z kibiacmi Kluczborka nie mogliśmy machac szalikami, ponieważ kierownik czy ktoś zabronił nam tego, bo moglibyśmy drażnic kibiców MKSu. Oczywiście ochrony było chyba więcej niż kibiców ale mogę się mylic Very Happy Kluczbork już pod koniec meczu wychodził z boiska bo już było 3 minuty do końca spotkania. Oczywiście jak to kibice darli się na nas ale nic nikomu się nie stało. Jeżeli pomogłem to nie ma za co Very Happy

thrill'er

Posty: 562

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: Nie 11:38, 28 Sie 2011    Temat postu:

Tomek napisał:
Ale z uwagi na to że siedzieliśmy nie w klatce a z kibiacmi Kluczborka nie mogliśmy machac szalikami, ponieważ kierownik czy ktoś zabronił nam tego, bo moglibyśmy drażnic kibiców MKSu. Oczywiście ochrony było chyba więcej niż kibiców ale mogę się mylic Very Happy

Eeee, czyli nie robiliście dopingu?? I Ilu was było??

Ostatnio zmieniony przez thrill'er dnia Nie 11:45, 28 Sie 2011, w całości zmieniany 1 raz

thrill'er napisał:

Mogliśmy krzyczec, śpiewac itp. nie mogliśmy tylko szalikami machac. Nie rozumiem w ogóle jak mogliśmy śpiewac to czemu nie mogliśmy machac szalikami. I tak każdy wiedział skąd jesteśmy... A było nas trochę mało a dokładnie ok. 15-20 ale doping był Wink

jadzia_92

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9

PostWysłany: Nie 21:53, 28 Sie 2011    Temat postu:

Czyli bez reagowania na zaczepki kibiców gospodarzy nie doszło do rękoczynów ??
teraz mecz z Turem w Kalisz może by sie spotkać w ustronnym miejscu i razem na mecz jak na kibiców co nie którzy bedą sie widzieć pierwszy raz??

thrill'er

Posty: 562

PostWysłany: Pon 9:56, 29 Sie 2011    Temat postu:

jadzia_92 napisał:

Właśnie miałem pisać taki temat, by z 30min przed meczem spotkać się gdzieś w parku razem i razem wbić na stadion. Bo inaczej "nowi" kibice, którzy będą chcieli dopingować usiądą między jakimiś dziadkami i tyle z ich okrzyków będzie Smile Trzeba też zająć jakieś dobre miejsca na trybunach, gdyż spodziewam się że na meczu z Turem będzie zdecydowanie komplet widzów

Ostatnio zmieniony przez thrill'er dnia Pon 9:57, 29 Sie 2011, w całości zmieniany 2 razy
majk
Wyjadacz

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 492

Pomógł: 12 razy

PostWysłany: Pon 10:28, 29 Sie 2011    Temat postu:

A może spotkali byśmy się wszyscy pod parkowym lub przy tym śmiesznym chińskim domku w parku kilkadziesiąt minut przed meczem. Wtedy wszyscy moglibyśmy się poznać (bo nadal nie kojarzę osób z forum) i razem całą ekipą zając miejsca obok siebie.
KKS-acy spotykają się pod teatrem więc my może spotkajmy się pod chińskim domkiem w parku.